speaker-info

Damian Drąg

Sales Engineer, KUKA

Absolwent wydziału Mechaniki Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.

Od poczatku kariery zawodowej związany z branżą automatyki przemysłowej i nowoczesnymi technologiami stosowanymi w przemyśle. Wieloletnia wspołpraca  z klientami jako inzynier sprzedaży umożliwiła mu poznanie zakładów na każdym etapie produkcji, poznanie ich parku maszynowego, struktur i rodzajów prowadzonej produkcji.

Obecnie pracuje w firmie KUKA, która jest jednym z liderów wśród dostawców robotów przemysłowych na rynku polskim i światowym. Współpracuje zarówno z klientami globalnymi, jak również coraz szerszym kręgiem rodzimych polskich firm. Praca w firmie KUKA która w swoim DNA ma podążanie za innowacjami, postępowym myśleniem i przemyślane działania pozwala mu na tworzenie z pasją i kreatywnością spersonalizowanych rozwiązań dla klientów firmy. Rozwiązań pozwalających im na zdobycie przewagi konkurencyjnej  i osiągnięcie sukcesu w unowocześnianiu produkcji i innych działaniach rozwijających firmy.

Prelekcje

Roboty jako kluczowy element Przemysłu 4.0

SALA BALTIC

Roboty są kluczowym elementem Industry 4.0 . KUKA jako lider nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie robotyki stara się odpowiadać na wymagania stawiane aplikacjom „czwartej rewolucji przemysłowej”. Prelekcja wprowadza słuchaczy w tematy takie jak: istniejące rozwiązania producenta, Robotic Natives, współpracę robot-człowiek, narzędzia łatwego programowania i symulacji aplikacji, roboty mobilne, narzędzia Edge Computing oraz inne narzędzia umożliwiające produkcje […]

Konferencja Przemysł 4.0
czytaj więcej