speaker-info

Paweł Wideł

Government Relations and Public Policy Director PL/CZ/SK, Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystki w Warszawie oraz Ecole Superieure de Commerce w Tuluzie (Francja). Od roku 1991 zatrudniony w firmie General Motors (obecnie PSA) na różnych stanowiskach w Polsce, Republice Czeskiej i Federacji Rosyjskiej. Zatrudniony jako dyrektor ds. kontaktów z rządem i polityk publicznych w spółce Opel Poland w Warszawie odpowiedzialny za Polskę, Republikę Czeską i Słowację. Równocześnie społecznie pełni funkcję wiceprezydenta Konfederacji Lewiatan i prezesa Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych. Odznaczony srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”.

 

Prelekcje

Jak wykorzystać wartości Big Data w duchu Przemysłu 4.0 – Case Study Adam Opel Manufacturing Poland

Panel – Zwycięzcy konkursu Fabryka Roku 2017: W jaki sposób technologia przekształca nasze fabryki, aby odnieść sukces produkcyjny?

SALA BALTIC

W tym panelu dyskusyjnym wezmą udział dyrektorzy oraz kierownicy fabryk i firm, które wygrały lub zostały finalistami konkursu „Fabryka Roku 2017”. Przedyskutują, w jaki sposób ich przywództwo w zakresie technologii umożliwiło im skuteczne konkurowanie na rynku polskim i światowym.

Konferencja Przemysł 4.0
czytaj więcej